Son Haberler

Haberler

Çevrimiçi Tematik Ekip Atölyeleri

Tematik Ekip Atölyeleri çevrimiçi olarak başlıyor. Diksiyon, El Becerileri, Fotoğrafçılık, İşaret Dili, Sağlıklı Yaşam ve Okur Atölyelerimiz sizleri bekliyor. Kendinizi geliştirmek istediğiniz alanı seçip hemen başvuru yapabilir ve böylece pandemi sürecini verimli ve faydalı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Planlanan atölye tarihlerimiz aşağıdadır. Başvuru yaptığınız atölyeye dair sizinle iletişime geçilecektir. Ana şartımızın devamlılık olduğunu ve de kontenjanlarımızın da sınırlı olduğunu unutmayınız. Not: Atölyelerimiz ... Devamını Oku »

5 Kelime 1 Resim

Çevrimiçi ortamda yaptığımız faaliyetlere devam ediyoruz. Keyifli yarışmalarımız kaldığı yerden devam ediyor. Bu sefer size 5 kelime verip, özgün 1 resim çizmenizi bekliyoruz. Yarışmaya katılım şartları: * Yarışmaya konu olan kelimeler, Çınar, Sancak, Çocuk, Hilal, Kubbe * Yarışmamız lise öğrencilerine yöneliktir. * Resim çizilirken istenilen çizim tekniği kullanılabilir. Sulu boya, karakalem, yağlı boya, pastel boya gibi materyaller istenilen şekilde kullanılabilir. ... Devamını Oku »

İyiliği Örüyoruz

Atkı – Bere – Eldiven Projesi Genç Beşir ortaklığıyla yürüttüğümüz “İyiliği Örüyoruz” projesi kapsamında, gençler olarak sosyal sorumluluk projelerine katkı sunmak, iyiliği yaymak ve yaşanmasına vesile olmak, eller ısınırken gönüllerin de ısınmasına vesile olmak istiyoruz. Kapsam Semerkand Gençlik Gönüllüleri, İkbal Kursları ve Kız Gençlik Kulübü öğrencilerinin kendi yaşıtları ve daha küçük yaşlardaki çocuklarla diğerkâm olmasını sağlamak amacıyla ihtiyaç sahipleri için ... Devamını Oku »

Online Bilgi Yarışması

YARIŞMAYA KATILIM ŞARTLARI * Yarışmaya katılmak için Semerkand Gençlik youtube kanalına abone olmak gerekmektedir. https://www.youtube.com/semerkandgenclik * Kanala abone olmadan yarışan yarışmacılarımız, dereceye girseler bile geçersiz sayılacaktır. * Yarışmaya katılım için iki ekrana sahip olmanız gerekmektedir. Bunlar internet bağlantısı olan 2 telefon olabilir veya 1 telefon, 1 pc veya tablet (önerilen). * Yarışmanın soruları youtube üzerinden canlı yayında görülecek olup, cevaplar telefondan kahoot uygulaması ile verilecektir. * Yarışmaya katılım, canlı yayında vereceğimiz oyun kodu ile https://kahoot.it/ adresine girilip, Game ... Devamını Oku »

Ayın Sohbeti: Hayâ – Kalbin Üzülmesi

  Sohbeti PDF formatında indirmek için tıklayınız     Devamını Oku »

Kadrajından “Tefekkür” Temalı Fotoğraf Yarışması

Açıklama Yarışma liseli hanımefendilere yöneliktir. Ara dönem tatilinde yapılacak Semerkand Gençlik tematik kamplarında seçilen fotoğraflardan üçü öğrencilerin oyları ile belirlenecek ve bu fotoğraflar aşağıda verilen adrese e-posta olarak gönderilecektir. Katılımcılarımızdan henüz Semerkand Gençlik Gönüllüleri ile tanışmamış olanlar da aşağıdaki şartlara uygun 3 fotoğrafı gönderebilirler. Eğer sizde lise öğrencilerine yönelik faaliyetler yapan  Semerkand Gençlik ekiplerine katılmak isterseniz, bu linke tıklayıp iletişim bilgilerinizi ... Devamını Oku »

Ayın Sohbeti: Diğerkâm Değilsen Bencilsin

  Sohbeti PDF formatında indirmek için tıklayınız     Devamını Oku »

Ayın Sohbeti: Sabır Ümit Tarlasında Yeşerir

Sohbeti PDF formatında indirmek için tıklayınız     Devamını Oku »

Ayın Sohbeti: Vefasızlar Yıkık Köprülere Benzer

  Sohbeti PDF formatında indirmek için tıklayınız     Devamını Oku »

Ayın Sohbeti: Ben Cimri Değil Tutumluyum!

Sohbeti PDF formatında indirmek için tıklayınız     Devamını Oku »

turk sitesi